W sobotni poranek, 8 czerwca, rowerzyści zebrali się pod GCKiB w Przemęcie w oczekiwaniu na 32. Przemęcki Rajd Rowerowy. Przed wyjazdem swoją wizytę złożyli nam policjanci z KPP w Wolsztynie, którzy wygłosili krótką pogadankę o bezpieczeństwie i zasadach poruszania się po drogach, życząc jednocześnie udanej zabawy. Później ciesząc się piękną pogodą i promieniami słońca ruszyliśmy w wyprawę. Tegoroczna trasa wiodła przez malownicze zakątki północno-zachodniej części gminy Przemęt. W zgranej grupie ruszyliśmy ścieżką rowerową w stronę Perkowa, skąd leśną drogą dotarliśmy do Nowej Wsi.

Kontynuując naszą przygodę, ścieżkami rowerowymi przejechaliśmy do Solca, gdzie czekał na nas dłuższy przystanek. Atmosfera była wyjątkowa, a zapach grillowanych potraw dodawał energii do kameralnych rozmów i wspomnień. Po posiłku, pełni entuzjazmu i sił, ruszyliśmy w dalszą drogę w kierunku Solca Nowego.

Jadąc przez lasy, wśród szparagowych pól dotarliśmy z powrotem do Nowej Wsi, skąd ścieżką rowerową wróciliśmy do Przemętu. Serdecznie dziękujemy naszym stałym uczestnikom za udział i niesamowitą atmosferę! Do zobaczenia na kolejnej edycji rajdu!