W dniu 25 lutego 2024 roku, w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie, odbył się emocjonujący Turniej FIFA24. Organizatorami wydarzenia było GCKiB, a w szczególności RAMPA – studio treningu. Do rywalizacji stanęło aż 14 utalentowanych zawodników, gotowych do podjęcia wyzwania i zaprezentowania swoich umiejętności.

Turniej został podzielony na dwie grupy, gdzie tylko czterech najlepszych zawodników z każdej grupy miało zaszczyt awansować do dalszych rund, aby walczyć o miano mistrza. Ostatecznie to Przemysław Czapczynski, wykazał się wyjątkową grą i stanął na szczycie podium, nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do swoich umiejętności. Na drugim miejscu znalazł się Mateusz Skorupiński, a na trzecim Bartosz Piosik.

Poziom rywalizacji na turnieju był bardzo wysoki. a emocje zdecydowanie nie brakowało. Warto podkreślić, że pula nagród była imponująca, sięgając kwoty 1000 złotych, co dodatkowo napędzało uczestników do zaciętej rywalizacji i chęci zwycięstwa.

Jednak turniej w Przemęcie był nie tylko świadectwem rywalizacji wśród pasjonatów e-sportu, ale także stanowił wyjątkowe wydarzenie integrujące lokalną społeczność.