W niedzielne popołudnie, 10 grudnia społeczność gminy Przemęt zgromadziła się, by uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej, nowoczesnej siłowni – RAMPA – studio treningu.

To wyjątkowe wydarzenie było prawdziwym świętem dla miłośników aktywnego trybu życia, a atmosfera pełna energii i motywacji wprowadziła wszystkich w sportowy nastrój.

W oficjalnym otwarciu uczestniczyły władze gminy: Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta Waldemar Kalitka, Skarbnik Bożena Ćwiklińska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Wita i Dyrektor GCKiB w Przemęcie Szymon Piechowiak. Swoją obecnością zaszczycili wyjątkowi goście: Katarzyna Sobierajska, wielokrotnie tytułowana judoczka, złota medalistka Mistrzostw Europy Juniorek oraz Mateusz Stasik, zdobywca tytułu wicemistrza Polski w trójboju federacji ipf. Obecność lokalnych sportowców dodatkowo podniosła rangę tego wyjątkowego dla lokalnej społeczności wydarzenia.

Uczestnicy otwarcia mieli okazję zwiedzić obiekt, zapoznać się ze sprzętem oraz posłuchać na temat zasad obowiązujących na siłowni. Instruktorzy aktywnie prowadzili rozmowy z obecnymi i zachęcali do aktywnego trybu życia. Ponadto goście mieli okazję skosztować zdrowych przekąsek przygotowanych przez firmę TytkaFit. Nie zabrakło także gadżetów dla pierwszych odwiedzających.

Otwarcie siłowni w Przemęcie nie tylko dostarczyło społeczności nowego miejsca do aktywności fizycznej, ale także stworzyło społeczność połączoną wspólną pasją do zdrowego stylu życia.

To wydarzenie z pewnością pozostawiło niezapomniane wrażenia, a siłownia stała się miejscem, gdzie każdy może znaleźć inspirację do osiągnięcia swoich fitnessowych celów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił oraz tych, dla których siłownia jest drugim domem. Doświadczeni instruktorzy czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:30 oraz w sobotę od 9:00 do 14:00.