„To jest rock!”, czyli koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej GCKiB

12 lutego br. w sali widowiskowej w Przemęcie odbył się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie. Jak co roku, koncert przybrał formę tematyczną, a rockowe brzmienia słychać było od godziny 15:00.
Podczas imprezy wykonano hity zespołów polskich oraz zagranicznych. Nie zabrakło klasyków takich jak Queen, Budka Suflera, Metallica, AC/DC czy Guns N’ Roses. Wspólnie z Orkiestrą wystąpiły Mażoretki VENA. W koncert zaangażowana była także publiczność. Oprócz klaskania do rytmu, prowadzący sprawdzali znajomość muzyki rockowej. Widownia nie zawiodła, a wśród niej znalazło się wielu fanów mocnych brzmień!
Swoją obecnością podczas muzycznego wydarzenia zaszczycili: Posłanka na sejm RP Marta Kubiak, Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Wita, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie Szymon Piechowiak, Dyrektorzy Szkół z terenu gminy Przemęt oraz strażacy jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Koncert zakończył się utworem Deep Purple- „Smoke on the Water”. Widownia nagrodziła wykonawców gromkimi brawami oraz owacjami na stojąco.
Mamy nadzieję, że muzyczne nastroje będą utrzymywać się jeszcze przez długi czas!