Zakończyła się nasza wakacyjna akcja wycieczek pn. „Wycjechane wakacje” z GCKiB. Wszystkie z zaplanowanych pięciu wyjazdów doszły do skutku odsiedzieliśmy wiele ciekawych miejsc. To była prawdziwa wakacyjna przygoda!

Pierwsza wycieczka z cyklu „Wyjechane wakacje” już za nami. W czwartek, 7 lipca 2022 r. nasi wakacjowicze odwiedzili ZOO we Wrocławiu. Było „MEGA” – jak wspominali uczestnicy! Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom!

Escape Room we Wrocławiu to cel naszej drugiej wakacyjne wycieczki z GCKiB w Przemęcie. Nasi wycieczkowicze wzięli zostali podzieleni na trzy grupy. Każda z grup wzięła udział w dwóch grach. Zadanie nie było łatwe, ale nieszczęście się udało. Oprócz escape room wycieczkowicze odwiedzili teren Hali Stulecia we Wrocławiu gdzie obejrzeli pokaz fontann. Na zakończenie nie zabrakło przystanku w McDonald’s. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy na szlak „Wyjechanych wakacji” z GCKiB! 

Trzecia wycieczka w ramach akcji „Wyjechanych wakacji” z GCKiB upłynął wycieczkowiczą w DELI Park – w miejscowości Trzebaw, oddalonym zaledwie 15 minut drogi od Poznania. Przekonaliśmy się, że to doskonałe miejsce na wypoczynek i zabawę. Na powierzchni 65 000 m2 zgromadzono wiele wspaniałych atrakcji, takich jak: prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, interaktywne place zabaw, Park Miniatur, Mini Zoo, Mini Park Linowy, plac zabaw Krokodyl, kreatywna piaskownica oraz pierwsza w Polsce Podniebna Eko-Wioska! Uwcześniliśmy w warsztatach kulinarnych, odwiedziliśmy papugarnię. Cały dzień pełen atrakcji! Dziękujemy serdecznie wszystkim – super ekipie, która uczestniczyła w wyjeździe!

„Wyjechane wakacje” z GCKiB trwają! We wtorek, 19 lipca 2022 r. odwiedziliśmy Karczmę Taberską i Dwór Kolesin. Był czas na naukę tańca, czas na pieczenie chleba, spacery po parku i zabawę na placu zabaw. Odwiedziliśmy również port lotniczy. Niespodzianek nie brakowało! Serdecznie dziękujemy Pani Oli za przyjęcie i świetną atmosferę. Panu Sebastianowi dziękujemy za to, że czas upłynął nam „tanecznym krokiem”. Wszystkim uczestnikom naszego wyjazdu dziękujemy za to, że mogliśmy z nimi spędzić czas 

W czwartek, 21 lipca 2022 r. wakacyjna akcja „Wyjechane wakacje” z GCKiB zawitały ponownie do Wrocławia. Tym razem zwiedzaliśmy Panoramę Racławicką i popłynęliśmy w rejs po Odrze. Widoki były zachwycająca a atmosfera gorąca jak na wakacje przystało! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu – super „wyjechanej” ekipie