Po raz kolejny w Wieleniu odbywają się Zawody w Powożeniu. Tegoroczna impreza odbywa się w niedziele, 11 lipca. Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie wspiera lokalne inicjatywy i tym razem nie odmówiliśmy pomocy. Na zaproszenie organizatora, Marcina Drajerskiego Prezesa Klubu Sokół Kaszczor, zagościliśmy na tej niezwykłej imprezie. Nasze stoisko było pełne uśmiechu bo malowaliśmy najmłodszym twarze, robiliśmy wodne tatuaże i rozdawaliśmy baloniki.
Otrzymać można było również foldery i broszury na temat Gm. Przemęt. Wśród tłumnie przybyłej widowni nie brakowało turystów, którzy zainteresowali się pomarańczowymi gadżetami! Dziękujemy za to, że mogliśmy być z Wami! 😊 Szczególne podziękowania należą się pani Krysi i Julicie z Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy GCKiB w Przemęcie za to, że pracowały na rzecz najmłodszych. Okazuje się, że oprócz talentu muzycznego, nasze orkiestrantki mają równie wiele innych talentów – w tym plastyczny!
Zawody w Wieleniu mają już kilkuletnią tradycje. W tym roku honorowym patronatem objął je Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, który dokonał oficjalnego otwarcia zawodów.

Menu