W naszych bibliotekach nie jest nudno! Podczas tegorocznych wakacji biblioteki  w Przemęcie, Buczu, Mochach i Kaszczorze zapraszają na cotygodniowe spotkania. Potrwają one do końca wakacji – warto więc odwiedzić biblioteki bo mają do zaoferowania coś więcej niż tylko wypożyczenie książek!

Bucz
„Wakacyjne spotkanie z książką” w bibliotece w Buczu upłynęło pod hasłem „Piracka wyprawa po skarb”. Dzieci w pirackich czapkach wyruszyły tratwą na spotkanie z przygodą. Było przeciąganie liny, łowienie ryb, gra planszowa, zabawy ruchowe i praca plastyczna, kolorowa papuga i oczywiście odnalezienie skarbu. Dziękujemy za obecność, zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotekach w Buczu, Kaszczorze, Mochach i Przemęcie!

Mochy
Wakacyjnych  spotkań z książką ciąg dalszy! „Kapeluszowa  moda plażowa” to hasło zajęć, które odbyły się w czwartek 8 lipca w bibliotece w Mochach. Podczas zajęć dzieci poznały bajkową historię kapeluszy i dowiedziały się jak to z nimi było od najdawniejszych czasów. Potem każdy przystąpił do pracy i własnoręcznie wykonał kolorowy kapelusz, który doskonale sprawdzi się w słoneczny dzień. Jak moda, to oczywiście nie mogło zabraknąć pokazu mody kapeluszowej. Nasi modele i modelki zaprezentowali się „w wakacyjnej fotobudce”. Nie zabrakło też „kapeluszowych” zabaw ruchowych.  Do zobaczenia podczas kolejnych spotkań! Zapraszamy serdecznie!

Menu