„Znajdziesz mnie w bibliotece” to hasło tegorocznego XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który obchodzić będziemy w dniach od 8 do 15 maja. To już drugi rok, kiedy nie możemy się z Państwem spotkać podczas wydarzeń, które z tej okazji organizowaliśmy w naszych bibliotekach. Nie możemy się spotkać w większym gronie, ale działamy tak, jak pozwala nam na to obecna sytuacja.
Przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Czytelnicy kilka propozycji. Jedną z nich jest wirtualna wystawa książek pod nazwą „Książki z autografem”. Na wystawie znalazły się publikacje ze zbiorów naszych bibliotek w Przemęcie, Buczu, Mochach i Kaszczorze. Prezentowane książki opatrzone są autografem lub dedykacją autorów, których gościliśmy podczas spotkań autorskich. Wśród nich są twórcy piszący zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Książki podpisane przez autorów są niebywałą pamiątką, która zostaje z nami na długie lata.
Zapraszamy do oglądania książek, które w myśl hasła Tygodnia Bibliotek, znajdziecie w naszych bibliotekach! A jakie tytuły można znaleźć w Waszych domowych biblioteczkach? Może posiadacie też książki z dedykacją autora? Zapraszamy Was do pochwalenia się swoimi zbiorami. Wystarczy zrobić zdjęcie Waszej domowej biblioteczki lub książki z autografem i przesłać nam w komentarzu pod postem lub na adres: [email protected] Będzie nam niezmiernie miło. Z niecierpliwością oczekujemy na Wasze zdjęcia!

 

Menu