Z radością ogłaszamy, że znamy już zwycięzców w konkursie pn. „Wielkanoc w oknie”. Konkurs był adresowany do kochanych seniorów, aby umilić im czas oczekiwania na Święta Wielkanocne. Miał na celu nie tylko kultywowanie tradycji wykonywania ozdób świątecznych, ale przede wszystkim rozwijanie wśród seniorów wyobraźni i aktywności twórczej.
Zadaniem dla uczestników konkursu było wykonanie ozdoby wielkanocnej, ale w formie umożliwiającej prezentację w oknie. Pomysły na wykonanie takich ozdób przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, a wszystkie prace zgłoszone na konkurs prezentowały się wspaniale. Ogromne podziękowania należą się seniorom już za za chęć uczestnictwa w konkursie, gdyż oprócz trudu związanego z wykonaniem ozdoby, seniorzy musieli wykazać się również swoimi umiejętnościami komputerowymi. Zgłoszenie pracy na konkurs było bowiem możliwe poprzez wykonanie 4 zdjęć przyozdobionego okna i wysłanie ich na adres mailowy biura GCKiB w Przemęcie. Taka forma konkursu pozwoliła zadbać o bezpieczeństwo epidemiologiczne naszych seniorów. Mogli oni wziąć udział w konkursie nie wychodząc z domów. Wiemy też, że niektórym seniorom w tym zadaniu pomagali ich najbliżsi z rodziny, dlatego bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji konkursu.
Konkurs był organizowany przy współpracy z Urzędem Gminy Przemęt oraz GOPS-em w Przemęcie Dla laureatów przygotowano wyśmienite świąteczne prezenty.
Oto lista laureatów:
I miejsce: Joanna Kalitka z Perkowa
II miejsce: Teresa Sobierajska z Przemętu
III miejsce: Wanda Baranowska z Siekowa
III miejsce: Irena Pietrzak z Moch
wyróżnienia:
Halina Janusz-Maciejewska z Solca
Krystyna Adamczak z Perkowa
Bożena Kaczor z Przemętu
Gertruda Kliem z Przemętu
Teresa Szulc z Radomierza
Agnieszka Brandebura z Solca
Dyplom za uczestnictwo dostała też Maria Kuzak z Nowej Wsi i Bronisława Kowalska z Siekowa.

Wszystkim naszym laureatom i uczestnikom konkursu życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz dużo zdowia i zadowolenia z otrzymanych z nagród.