Joanna Kalitka, słuchaczka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Przemęcie pokazuje jak aktywnie i zdrowo spędzać czas. Na bieżąco pozostaje w kontakcie z koordynatorem UTW, Jadwigą Kasperską. Kontakt ze Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Przemęcie ograniczył się głównie do rozmów telefonicznych, sms-ów, e- maili i komunikatorów takich jak np. WhatsApp. Nie jest to czego oczekujemy, ale nie tracimy kontaktów.- mówi koordynator Jadwiga Kasperska.
W tym trudnym dla nas wszystkich okresie ciekawie spędza swój czas kolejna Słuchaczka UTW , Joanna Kalitka. Oto relacja Joanny Kalitki:

Ja wszystko po trochuCo dla zdrowia to kijki, rower, ćwiczenia z Olą Żelazo przez filmik, oraz zalecona rehabilitacja. Pozdrawiam wszystkich z codziennej trasy na kijki do leśniczówki koło Wyspy Konwaliowej.

Co do obowiązku to wiadomo: dom, szycie maseczek,

Co do pasji to kwiaty i ogródek. Do przyjemności to:  – decupage.

malowanie akwarelą, malowanie akrylem:

a na koniec  szkicowanie ołówkiem itp. – Tym ołówkiem to pewnie portret męża – pyta Jadwiga Kasperska. – Tak wyszło – odpisuje nasza artystka.

Zachęcam do czynnego i aktywnego trybu życia. To wiele nie kosztuje. Zdrowia i szybkiego zobaczenia w naszym UTW, bo brakuje tego bardzo, POZDRAWIAM  WSZYSTKICH SŁUCHACZY i nie tylko. – mówi Joanna Kalitka. – A ja zachęcam kolejnych Słuchaczy, podzielcie się tym co macie ciekawego!!!- mówi Jadwiga Kasperska, koordynator UTW w Przemęcie.