Szanowni Czytelnicy, właśnie ruszył Tydzień Bibliotek 2020, który na terenie całego kraju przebiega pod wspólnym hasłem Zasmakuj w bibliotece. Choć nie możemy się z Wami spotkać na wydarzeniach organizowanych w naszych placówkach, to będzie nam miło jeśli przyjmiecie nasze zaproszenie do ciekawych form inspirowanych książką i biblioteką w Internecie. Zachęcamy Was i Wasze Dzieci do udziału w konkursach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkursy plastyczne na „Laurkę na imieniny Biblioteki” (przedszkolacy i uczniowie kl. I-III SP) oraz na „Moją ulubioną postać z książki” (kl. IV-VI SP) . Mamy nadzieję, że z Waszą drobną pomocą polegającą na przesłaniu prac na naszego maila Drodzy Rodzice, już niebawem będziemy mogli wręczyć Waszym Dzieciom wspaniałe nagrody.
Dla nieco starszych też mamy przygotowane konkursowe wyzwania, ale… o tym w napiszemy niebawem..

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie ogłasza konkurs plastyczny „Laurka na imieniny Biblioteki”, którego celem jest pobudzenie do aktywności twórczej, promowanie talentów plastycznych dzieci oraz promocja biblioteki i Tygodnia Bibliotek. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i  dzieci z klas I – III SP z Gminy Przemęt. Kryteria oceny to przede wszystkim samodzielność  wykonania pracy, kreatywność i oryginalność oraz nawiązanie do tematyki konkursu. Prace należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres e – mail [email protected] do dnia 22.05.2020 r., w temacie maila należy zamieścić KONKURS – LAURKA NA IMIENINY BIBLIOTEKI. Kontakt telefoniczny i e-mail (65) 619 34 86, [email protected]  Poniżej publikujemy regulamin i kartę zgłoszeniową.
Laurka na imieniny pdf

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie ogłasza konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z książki”, którego celem jest popularyzacja literatury dla dzieci i młodzieży, promocja biblioteki i Tygodnia Bibliotek oraz propagowanie dziecięcej twórczości plastycznej. Konkurs adresowany jest do dzieci z klas IV – VI SP z Gminy Przemęt. Kryteria oceny to przede wszystkim samodzielność  wykonania pracy, kreatywność i oryginalność, zgodność z tematyką konkursu, ogólne wrażenie estetyczne.
Prace należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres e – mail [email protected] do dnia 22.05.2020 r., w temacie maila należy zamieścić KONKURS – MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z KSIŻĄKI. Kontakt telefoniczny i e-mail (65) 549 00 45, (65) 619 34 86, [email protected] Poniżej publikujemy regulamin i kartę zgłoszeniową.
Moja ulubiona postać pdf

 

Menu