Od kilku dni nasze biblioteki wznowiły swoją działalność. Zmienił się sposób wypożyczania książek, wiele inicjatyw nadal jest niemożliwych do realizacji… ale wiele z nich już tak. Mali czytelnicy nadal mogą starać się o laury w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”.
Pragniemy przypomnieć, że na początku marca br. dyplom trafił do Malwiny, która jest czytelniczką Filii Bibliotecznej w Kaszczorze. Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Pisarza bibliotekarka Jadwiga Kasperska w obecności miejscowych Przedszkolaków dokonała uroczystego wręczenia Dyplomu Małego Czytelnika. Malwina nadal chętnie wypożycza książki i zbiera kolejne naklejki – delfinki. Zachęcamy wszystkich małych czytelników do uczestnictwa w projekcie a starszych zapraszamy do korzystania z naszych zasobów bibliotecznych. Pierwsze dni wznowionej pracy bibliotek pokazały, że ich funkcjonowanie jest potrzebne.
– Bardzo dziękujemy wszystkim czytelnikom za odpowiedzialną postawę i stosowanie się do wszystkich zasad dotyczących bezpiecznego kontaktu z naszymi Paniami Bibliotekarkami. Cieszymy się, że chętnie czytacie, o czym świadczy ilość Waszych odwiedzin w ostatnich dniach. Zachęcamy serdecznie do udziału w ogłoszonych konkursach z okazji Tygodnia Bibliotek.- informuje Agnieszka Kędziora, Dyrektor GCKiB w Przemęcie.

Menu