Ruszył Tydzień Bibliotek 2020, który na terenie całego kraju przebiega pod wspólnym hasłem Zasmakuj w bibliotece. Choć nie możemy się z Wami spotkać na wydarzeniach organizowanych w naszych placówkach, to będzie nam miło jeśli przyjmiecie nasze zaproszenie do ciekawych form inspirowanych książką i biblioteką w Internecie. Zachęcamy Was i Wasze Dzieci do udziału w konkursach.
Dla uczniów z kl. VII i VIII SP przygotowaliśmy konkurs, ale tym razem – zagadkowy pt. „Baw się w łamigłówki z Biblioteką”. Komu uda się odgadnąć wszystkie zagadki i będzie mieć odrobinę szczęścia, na pewno niedługo przyjdzie do nas po upominki. Nie zapomnieliśmy także o dorosłych Czytelnikach, dla których mamy nadzieję, że ciekawą formą będzie udział w akcji pt. „Znam tę powieść”. Wystarczy śledzić na naszej stronie internetowej teksty, które umieścimy do przeczytania, a na ich podstawie prosimy o przesłanie prawidłowych tytułów książek, z których one pochodzą. Nagrody czekają!

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie ogłasza konkurs „Baw się w łamigłówki  z Biblioteką”, którego celem jest inspirowanie do aktywności czytelniczej, utrwalenie wiedzy literackiej, promocja biblioteki i Tygodnia Bibliotek.. Konkurs adresowany jest do uczniów z klas VII – VIII SP z Gminy Przemęt.
Odpowiedzi na cztery zadania należy przesłać w formie elektronicznej na adres e – mail [email protected] do dnia 15.05.2020 r., w temacie maila należy zamieścić KONKURS – BAW SIĘ W ŁAMIGŁÓWKI Z BIBLIOTEKĄ. Kontakt telefoniczny i e-mail (65) 549 00 45, (65) 619 34 86, [email protected]  Publikujemy regulamin i kartę zgłoszeniową :       Baw się w łamigłówki z Biblioteką

 

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie ogłasza konkurs „Znam tę powieść”, którego celem jest rozwijanie potrzeb i nawyków czytelniczych, promowanie ciekawych książek, promocja biblioteki i Tygodnia Bibliotek. Konkurs adresowany jest do osób dorosłych z Gminy Przemęt.
Poprawne odpowiedzi należy przesłać w formie elektronicznej na adres e – mail [email protected] do dnia 15.05.2020 r., w temacie maila należy zamieścić KONKURS – ZNAM TĘ POWIEŚĆ. Kontakt telefoniczny i e-mail (65) 619 34 86, [email protected]
Publikujemy regulamin i kartę zgłoszeniową:             Znam tę powieść

 

 

Menu