W niedzielę, 8 marca 2020 r. w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie od godziny 17:00 będziemy wspólnie obchodzić Dzień Kobiet. Przed widownią wystąpią Kabaret „MADE in CHINA” oraz zaśpiewa Andrzej Płuciniczak. Wstęp jest wolny. Przyjdź i świętuj z nami!

Kabaret Made In China w programie pt. – “Tylko dla widzów dorosłych” i inne skecze…
Gołe baby, twardzi faceci, szybkie samochody i drinki z palemką! Zapomnijcie o tym.
W swoim najnowszym programie kabaret Made In China opowiada o rzeczach, o których nie chcielibyśmy się nigdy dowiedzieć ale niestety wszyscy się już dowiedzieliśmy. I jakoś musimy z tym żyć.
Kabareciarze zaskakują pomysłami, operują sarkazmem i groteską opisując paradoksy rzeczywistości. Program jest dowcipny i ironiczny, z dystansem do siebie i do świata. Skecze są dobre. Piosenki nie są dobre. Nie są też złe. Po prostu ich nie ma.
Kabaret tworzą Katarzyna Sobieszek i Artur Walaszek. Na występy przyjeżdżają przeważnie z Zielonej Góry.Twierdzą, że w Zielonej Górze można zostać albo żużlowcem, albo kabareciarzem albo kimś innym. Oni wybrali kabaret choć bycie kimś innym też kusi.
Istnieją od piętnastu lat, jubileuszy nie świętują, kochają konie, dobrą muzykę i literaturę oraz chcą by na świecie zapanował pokój – po prostu idealni kandydaci na „miss polonia”. A gdy już pokój zapanuje to wtedy… Gołe baby, twardzi faceci, szybkie samochody i drinki z palemką!

Zaśpiewa Andrzej Płuciniczak!
Wokalista, członek zespołu wokalnego “Gioielli”, wielokrotny laureat konkursów piosenki rangi ogólnopolskiej. Andrzej od najmłodszych lat chciał występować na scenie i ten cel konsekwentnie realizuje. Aktualnie próbuje on swoich sił w tworzeniu własnego materiału muzycznego – pisze słowa i muzykę do swoich piosenek. W przyszłości chciałby nawiązać współpracę z wytwórnią muzyczną i wydać płytę z autorskimi kompozycjami.
W muzyce ceni sobie wrażliwość oraz emocjonalność przekazu. Do jego najważniejszych sukcesów należą: -Grand Prix podczas Festiwalu Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II w Świętnie, -I miejsce podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żołnierskiej “Czym piosenka jest dla wojska..” w Lublińcu;, -I miejsce podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Filmowej w Poznaniu, -II miejsce podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Kielcach, -III miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Europejskiej “Nutka Poliglotka” w Warszawie. Ponadto podczas Festiwalu Talentów “Rozwiń Skrzydła” w Lesznie zdobył Nagrodę Specjalną dyrektora artystycznego Jacka Piskorza za własną kompozycję.
W swoim muzycznym CV, ma także doświadczenia związane z realizacją i uczestnictwem w projektach “Poznańska Scena Młodych”, czy “Performance Music Studio” w Poznaniu.

 

Menu