Gościem listopadowego spotkania autorskiego w bibliotece GCKiB w Przemęcie była leszczyńska poetka i autorka tekstów piosenek, Sabina Klak. Towarzyszyli jej członkowie zespołu MUS Trio – Sara Kicińska i Przemysław Maćkowiak. Było więc zarówno poetycko jak i muzycznie.
Sabina Klak zadebiutowała w 1998 roku tomikiem wierszy „Refleksje”. Od tamtego czasu wydała już kilka zbiorów swoich wierszy. Ostatni tomik, który ukazał się w tym roku, nosi tytuł „Kwiat wycięty z Raju”.
Poezje Sabiny Klak polecić można każdemu, bo to poezja bliska człowiekowi, mówiąca o uczuciach i emocjach towarzyszących nam na co dzień w sposób dostępny, zrozumiały, bez zbędnego blichtru, ale też skłaniająca do zastanowienia, refleksji, którą jej wiersze są przepełnione. Polecamy lekturę. Niestety to co dobre często nie jest powszechnie dostępne. Tomików Sabiny Klak nie znajdziecie w księgarniach. Pozostaje kontakt z poetką do czego zachęcamy.
Podczas wieczoru duet Sara Kicińska i Przemysław Maćkowiak zaprezentował wybrane, zarówno melancholijne jak i wesołe, piosenki z tekstami Sabiny Klak. Piękne teksty i piękne wykonanie.