Oto „Złota Dziesiątka” wybranych nowości z naszej biblioteki. Zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictw 2017. Ciekawych propozycji na lekturę jest sporo. Kilka z nich na fotografii.
Warto sięgnąć po książkę „U malucha na talerzu”, pokazującą jak można zdrowo odżywiać swojego brzdąca. Znajdziecie tam przykłady zdrowych potraw na każdy miesiąc życia. Są i przepisy. Polecamy ją każdej mamie, która nie ma pomysłów jak urozmaicić dietę swojego maluszka.
Inną propozycję jest powieść „Zabójca z sąsiedztwa” autorstwa Alex Marwood. Książka ta zdobyła wiele prestiżowych nagród, co wielu zapewne przekona do tego aby po nią sięgnąć. Pamiętajcie, że „ZA KAŻDYMI DRZWIAMI KRYJE SIĘ SEKRET, ZA JEDNYMI – MROCZNIEJSZY NIŻ POZOSTAŁE”.
Na koniec coś do poduszki czyli „Pensjonat pod Meduzą” autorstwa Haliny Kowalczuk. Podobno nieszczęścia chodzą parami, niestety dość boleśnie przekonała się o tym bohaterka książki Gabrysia, ale nie wszystko maluje się tylko w ciemnych barwach. Przed główną bohaterką otwierają się nowe możliwości, czy z nich skorzysta? Chcesz się przekonać zapraszam do lektury. Biblioteki w Buczu, Kaszczorze, Mochach i Przemęcie zapraszają do wypożyczania nowości książkowych!