Otwarty Turniej Łuczniczy o Złotą Konwalię! Ale było strzelanie! W turnieju udział wzięło 77 osób – 45 dzieci oraz 32 osoby dorosłe. Każdy z uczestników oddał po 6 strzałów, a więc maksymalnie można było zdobyć 60 punktów.
W Kategorii „Małe Strzały” najlepszy okazał się Patryk Jankowski, tuż za nim, na miejscu drugim był Klaudiusz Kiełczewski, a na trzecim Aga Olszewska. Dalej kolejno byli Oliwier Dydyna (miejsce IV), Dawid Przydróżny (miejsce V) i Tomasz Maćkowiak (miejsce VI).
Wśród dorosłych – „Duże Strzały”, najlepszy był Marcin Wojciech, który „wystrzelał” 57 punktów. Tuż za nim, na miejscu drugim był Przemysław Gąda, a na trzecim Bartosz Grajek. Dalej kolejno byli Piotr Słaby (miejsce IV), Łukasz Wachowiak (miejsce V) i Robert Olszewski (miejsce VI).
Nagrodami były m.in. plecaki, książki, płyty z filmami i muzyką. Najlepsi w obu kategoriach otrzymali statuetkę „Złota Konwalia”, łuk i książkę o tematyce historycznej.