We wtorek, 31 stycznia 2017 r. w ramach „Wesołych Ferii” organizowanych przez GCKiB w Przemęcie odbyła się pierwsza wesoła wycieczka. Atrakcją wyprawy było zwiedzanie modelarskiej makiety w Borówcu koło Poznania. Wrażenia były niesamowite, gdyż makieta jest porostu olbrzymich rozmiarów, a sceny przedstawione na niej są bardzo różnorodne i niekiedy zabawne. Wśród tysięcy postaci dzieci wypatrzyły Supermena i Jasia Fasolę. Warto odwiedzić to miejsce!
Po posiłku w jednej z sieciowych restauracji, już w Poznaniu, dzieci w kinie obejrzały film „Sing”. Tu zabawa była także świetna. Film polecamy wszystkim, także dorosłym. Sporo zabawnych gagów, bardzo dużo świetnej muzyki i mądry morał na koniec. Polecamy!
Po 12-godzinnej wyprawie wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wracali do domów. W autobusie oczywiście nie zabrakło śpiewów i to zorganizowanych w jeden wesoły chór. Było ekstra!
Uczestnikom przypominamy o konkursie na fajne zdjęcie z wycieczki. Swoje propozycje przysyłajcie mailem na adres: gok@przemet.pl. Czekaja nagrody więc nie zapomnijcie się podpisać w mailu.