W poniedziałek, 30 stycznia br., odbyło się pierwsze spotkanie Rady Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Przemęcie. Na spotkaniu ustalono, iż zaraz po feriach ruszają trzy sekcje UTW – zdrowia, komputerowa i języka angielskiego. Zajęcia każdej z sekcji odbywać się będą co dwa tygodnie.
Wstępnie opracowano plan wykładów do czerwca br. Wykłady odbywać się będą w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 16:00 w sali GCKiB w Przemęcie. Pierwsze dotyczyć będą zdrowego stylu życia i diety, nauk przyrodniczych, historii, teologi i bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy.
Na przełomie maja i czerwca planowany jest wyjazd do teatru w Lesznie.
W październiku zaś zaplanowano oficjalną inaugurację pierwszego roku akademickiego UTW w Przemęcie.
O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie UTW w czwartek 9 lutego br. o godz. 16:00 do sali GCKiB w Przemęcie. Osoby, które otrzymały deklaracje członkowskie prosimy o przyniesienie ich ze sobą. Na spotkaniu będzie można nadal zapisać się do UTW w Przemęcie i pobrać deklarację członkowską. (Deklaracja_UTW_Przemet) Podczas spotkania uczestnicy otrzymają również szczegółowy plan zajęć. Zapraszamy!