Aleksandra Szałek
„Wykluczeni”
Szare, zapomniane przez wszystkich miasteczko, które kryje w sobie mroczne tajemnice. Jedną z nich kryją liczne korytarze, zaułki i przejścia podziemnego schronu. W 1988 roku znaleziono tam zwłoki. Kto był sprawcą i jak się one tam znalazły, do tej pory nie wyjaśniono. Nikt nie przypuszczał, że pewnego lipcowego dnia historia może się powtórzyć i znowu ktoś odkryje w podziemiach ciało człowieka.
Dzień, o którym mowa, wydarzył się dwadzieścia lat później. Znowu w bunkrach dzieją się rzeczy, które powodują, że miasteczko zaczyna być uznawane za niebezpieczne, a niektórzy zaczynają mówić, że jest przeklęte.
Jedna zagadka nie zostaje jeszcze wyjaśniona, a już kolejna powoduje, że chcemy jak najszybciej skończyć czytanie książki żeby dowiedzieć się, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Polecam! Rozalia Lorenc – biblioteka Mochy

„Piękne ciało w 6 tygodni”
Tym razem coś dla ciała. Mogę polecić czytelnikom, którzy choć odrobinę lubią ruch ciekawą pozycję książkową czyli „Piękne ciało w 6 tygodni”. Książka zawiera w sobie zestawy ćwiczeń, diety opracowane przez znaną trenerkę gwiazd, a także myki i triki, dzięki którym będziesz promienieć zdrowiem i urodą. Nie jest to kolejna książka pokazująca mordercze trening nic bardziej mylnego. Ćwiczenia są pokazane krok po kroku i co najważniejsze jest to tylko 15 min treningu często w zaciszu własnego domu. Więc na co czekamy???
Polecam! Marta Pelec – biblioteka Przemęt

Aleksandra Chrobak
„Beduinki na Instagramie”
Do Zjednoczonych Emiratów Egipskich (ZEA) wyemigrowało kilkoro moich dobrych znajomych, dlatego właśnie sięgnęłam po książkę „Beduinki na Instagramie”. Aleksandra Chrobak w ZEA spędziła kilka lat, czego dowodem jest ta książka. W swojej książce autorka opisuje świat pełny kontrastów. Czytelnik nie znajdzie tam suchych faktów, które oferują nam encyklopedie. Książka jest pełna ciekawych tematów, które na pewno zaciekawią tych którzy chcą dowiedzieć się jak tak tam naprawdę wygląda życie.
Polecam! Martyna Kaniewska – biblioteka Kaszczor

27102016_2